„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A 450 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. Az 53 év szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok:

  • Gépek, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Meghibásodás esetén a gépek javítása
  • Termelés támogatása, zavartalan működésének biztosítása
  • Pótalkatrész raktár működtetése
  • Gépkarbantartással kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Fejlesztési javaslatok biztosítása a területhez tartozó berendezésekkel kapcsolatban
  • Közvetlen felettes által kiadott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Elektromos karbantartói vagy villanyszerelői végzettség
  • Min. 2 éves elektromos karbantartói vagy villanyszerelői tapasztalat
  • MS Office ismeret

Előny:

  • karbantartási szoftver ismeret (CMMS)
  • pneumatikai-hidraulikai végzettség
  • villamos vezérlések ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ászár, 2881 Köztársasági út 15/a..

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.