A világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Elektromos karbantartó

FELADATOK:

  • Tervezett és soron kívüli elektromos hibakeresési, javítási, karbantartási műveletek elvégzése
  • Az elvégzett munka számítógépes rendszerben való rögzítése
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel való napi szintű együttműködés
  • Műszakátadó megbeszéléseken, egyeztetéseken való felkészült részvétel
  • A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

  • Villanyszerelő, vagy elektrolakatos és villamossági szerelő szakképesítés
  • Termelési műszakokhoz igazodó munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Üzemi környezetben szerzett néhány éves elektromos karbantartó gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes alapbér + éjszakai és vasárnapi pótlék + Cafetéria + bónusz
  • Bejárás támogatása (km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2367 ÚJHARTYÁN, AMERIKAI út 1.

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi hirdetésre jelentkezve: