A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: a holnap mobilitását formáljuk.

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok:

  • NC-PLC- vezérlésű automatikus gyártósori és termelő berendezések javítása, karbantartása
  • Tervszerű megelőző karbantartások, dokumentálás
  • Géptelepítések végzése, új és használt gépek üzembe helyezése
  • Gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mechatronikai technikus, vagy automatizálási technikus, vagy erősáramú berendezések szereléséhez szükséges képesítés
  • PLC- vezérléstechnikai ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, vállalati bónusz, Cafeteria-juttatás
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 80/180 093

Schaeffler Savaria Kft.

9700 Szombathely
Zanati út 31.