Prohumán 2004 Kft.

Maklári telephelyű kormányműveket gyártó multinacionális partnercégünkhöz keresünk

Elektromos karbantartó

munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása, kiküszöbölése
  • Rendszeresen előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Javaslat és részvétel gép- és folyamatfejlesztésben, folyamatmérnökök támogatása
  • Gépállapot felmérés-diagnosztika

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ipari és PLC vezérlésekben való jártasság
  • Villanyszerelői végzettség, illetve irányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerész végzettség
  • S7-300 PLC alapismeret, és alapvető számítástechnikai ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bosch Rexroth csavarozó rendszerek ismerete
  • NC hajtások –Siemens, Bosch-IndraDrive ismerete
  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • Lehetőség szakmai fejlődésre, illetve előrelépésre
  • Multinacionális, kellemes munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3397 Maklár

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva azonnal tud állásunkra regisztrálni fényképes önéletrajzával. Jelentkezhet személyesen is a Prohuman 2004 Kft Eger, Hadnagy utca 6. alatti irodájában.