Prohumán 2004 Kft.
Világszínvonalú alumínium létrákat és állványokat gyártó partnercégünk részére keresünk,

Elektromos karbantartó

munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • A kecskeméti telephelyen, valamint annak gyártó üzemében található gépek, berendezések szerszámok, egyéb gyártó eszközök karbantartása, folyamatos fejlesztése
  • Karbantartási tervek nyomon követése, folyamatos vezetése
  • Gépbeállítások, átállások alkalmával szükség szerint paraméterek beállítása, a megfelelő programok elindítása
  • A vonatkozó, érvényes Magyar Szabványok szerinti szabályok betartása
  • Az ISO vonatkozó rendelkezéseinek betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • FIX alap havibér, amely tapasztalati idővel emelkedik
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Motivációs béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes konditerem bérlet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy fiatalos csapat tagja lenni, küldje el fényképes Önéletrajzát.