Prohumán 2004 Kft.
Csatlakozz te is celldömölki partnerünkhöz

Elektromos karbantartó

pozícióban!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzemben fellépő elektromos hibák elhárítása, dokumentálása
  • A tervezett karbantartások elvégzése
  • A karbantartási software felhasználói szintű használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos szakirányú és/vagy elektronikai, automatizálási végzettség
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 12 órás váltott műszakos munkarend vállalása (2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőség
  • Műszakpótlékok: 18:00-22:00 30%, 22:00-06:00 50%
  • Vasárnapi pótlék: 50%
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria (SZÉP-kártya)
  • Céges buszjárat Celldömölk környékéről vagy 100%-os bérlettámogatás/üzemanyagtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

9500 Celldömölk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el jelentkezését, és kollégánk felkeresi Önt a részletekkel kapcsolatban!