A TOM-FERR Zrt. acélcsőgyártó csarnokába és autóipari alkatrészeket gyártó tatai gyáregységébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ/PLC PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • Fémmegmunkáló egyedi- és célgépek eseti javítása, hibaelhárítás
  • Tervezett megelőző karbantartások lebonyolítása
  • Gépmódosítások, fejlesztések kivitelezése
  • Részvétel új berendezések telepítésében, beüzemelésében
  • Gépbeállító és gépkezelő kollégák támogatása műszaki problémák elhárításában
  • Fenti folyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • Vezérléstechnikai ismeretek (PLC hibakeresés, ipari hajtások)
  • Középfokú villamosipari, műszerész vagy mechatronikai végzettség
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Min 3 év programozói tapasztalat

Előny:

  • Technikusi végzettség
  • Darukezelői és/vagy -kötözői képesítés
  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Tata

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.