Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ügyfelünk egy európai tulajdonú, autóipari beszállító cég magyarországi vállalata Fejér megyében. Termékeik világszínvonalúak, magas minőséget képviselnek, így gyárukban a legmodernebb technológiákat alkalmazzák. A munkafolyamatok nagy része robotizált.

Csapatukba keresünk legalább középfokú végzettséggel rendelkező, autóiparban tapasztalatot szerzett munkatársat

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása,
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása, karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása,
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel,
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése,
  • Alkatrészek, segédanyagok rendelése, beérkezésének nyilvántartásba vétele, alkatrészraktár kezelése,
  • A nemzeti és EU biztonságtechnikai szabványok, előírások, belső szabályzatok és irányelvek betartása,
  • Gépek, berendezések vezérléseinek módosítása, felújítása, új vezérlések kialakítása a mérnökség által ellenőrzött és jóváhagyott tervek alapján,
  • 5S és a munkaterület előírásainak megfelelő elvárásokat betartása és betartatása.

Elvárások:

  • 1-3 éves autóiparban, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Középfokú végzettség és alapszintű angol nyelvtudás,
  • Elektronikai és PLC ismeretek,
  • Alapszintű pneumatikai, hidraulikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz,
  • Kiemelkedő munkahelyi környezet,
  • Munkavégzés 3 műszakban, műszakpótlék.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MP Solutions Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó
  • Rövid pozíció név: Elektromos karbantartó
  • Hirdető cég: MP Solutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása, Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása, karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása, Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel, Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése, Alkatrészek, segédanyagok rendelése, beérkezésének nyilvántartásba vétele, alkatrészraktár kezelése, A nemzeti és EU biztonságtechnikai szabványok, előírások, belső szabályzatok és irányelvek betartása, Gépek, berendezések vezérléseinek módosítása, felújítása, új vezérlések kialakítása a mérnökség által ellenőrzött és jóváhagyott tervek alapján, 5S és a munkaterület előírásainak megfelelő elvárásokat betartása és betartatása.
  • Elvárások: 1-3 éves autóiparban, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, Középfokú végzettség és alapszintű angol nyelvtudás, Elektronikai és PLC ismeretek, Alapszintű pneumatikai, hidraulikai ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09