Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az LKH Cégcsoportunk piacvezető a kábelköteg, az elektronikai egységek, a huzalok, valamint a kábelek előállításában. Neves autógyártóknak és világszerte ismert vállalatoknak fejlesztünk és gyártunk.

Hatvani gyáregységünk, az LKH LEONI Kft a huzal és kábel részleghez tartozik és 173 dolgozóval 20 éve gyárt elektromos vezetéket az autóipar számára. Dolgozóink vevőorientáltsága, és minőségtudata nagyban hozzájárul partnereink elégedettségéhez.

A németországi székhelyű LEONI csoport a világ 31 országában több mint 81,500 embert foglalkoztat. Cégünk vezető munkáltatóként sokrétű lehetőséget kínál munkavállalói számára.

Olyan munkavállalókat keresünk, akik elkötelezettségükkel és csapatszellemükkel hozzájárulnak sikereinkhez.

www.leoni.com

Elektromos karbantartó

Feladatok:

  • Elektromos és elektronikai karbantartás
  • Gépek, berendezések javítása, karbantartása a termelésben
  • Részvétel az új gépek és berendezések telepítésében
  • Az elektromos rendszerek hibáinak elemzése és azok kiküszöbölése
  • A technikai, műszaki megoldások folyamatos fejlesztése
  • Aktívan részvétel a TPM tevékenységben és a folyamatos fejlesztési folyamatokban
  • Aktívan részt vesz a hibák elemzésében
  • A karbantartásra vonatkozó munkavégzési utasítások ismerete és betartása

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Kölcsey Ferenc utca 53..

    Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 3 év karbantartói tapasztalat
  • Felelősségvállalási készség
  • Kezdeményezőkészség
  • Céltudatosság
  • Csapatszellem
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó
  • Rövid pozíció név: Elektromos karbantartó
  • Hirdető cég: LKH LEONI Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Elektromos és elektronikai karbantartás Gépek, berendezések javítása, karbantartása a termelésben Részvétel az új gépek és berendezések telepítésében Az elektromos rendszerek hibáinak elemzése és azok kiküszöbölése A technikai, műszaki megoldások folyamatos fejlesztése Aktívan részvétel a TPM tevékenységben és a folyamatos fejlesztési folyamatokban Aktívan részt vesz a hibák elemzésében A karbantartásra vonatkozó munkavégzési utasítások ismerete és betartása Aktívan részt vesz a hibák elemzésében
  • Elvárások: Elektromos szakirányú középfokú végzettség Legalább 3 év karbantartói tapasztalat Felelősségvállalási készség Kezdeményezőkészség Céltudatosság Csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-09
Állás, munka még: LKH LEONI Kft.>