Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A thyssenkrupp konszern 156 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Elektromos karbantartó - Jászfényszaru

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft., - Camshafts

A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Budapesten az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja, Győrben pedig egy összeszerelő üzem található. A cégcsoport új beruházásaként Jászfényszarun létesül egy új gyártóegység, mely elektromechanikus kormányrendszerek gyártását és vezérműtengelyek összeszerelését látja el. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Feladatok:

  • Karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése
  • Elektromos rendszerek, berendezések telepítése és javítása
  • Karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása
  • Gyártóeszközök kalibrálása
  • Tartalék alkatrész raktár kezelése, be-, és kivét dokumentálása
  • Részvétel berendezések fejlesztésében
  • Részvétel a gyártósorok optimális elhelyezésében
  • Munka- és Tűzvédelmi feladatok elvégzése, a hatályos jogszabályoknak való megfelelés, a szabályok betartása
  • Részvétel új gyártósorok telepítésében

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év karbantartói tapasztalat preferáltan autóipari területen
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete
  • PLC és PC vezérelt gépek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség

Személyiség:

  • Önállóság, határozottság
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Külföldi betanulás
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod a "jelentkezem" gombra kattintva.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
1113 Budapest, Daróci út 1-3., | Tel.: +36 1 505-9159 | Fax: +36 1 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó - Jászfényszaru
  • Hirdető cég: THYSSENKRUPP PRESTA HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Jászfényszaru
  • Feladatok: Karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése Elektromos rendszerek, berendezések telepítése és javítása Karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása Gyártóeszközök kalibrálása Tartalék alkatrész raktár kezelése, be-, és kivét dokumentálása Részvétel berendezések fejlesztésében Részvétel a gyártósorok optimális elhelyezésében Munka- és Tűzvédelmi feladatok elvégzése, a hatályos jogszabályoknak való megfelelés, a szabályok betartása Részvétel új gyártósorok telepítésében
  • Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség Legalább 2 év karbantartói tapasztalat preferáltan autóipari területen MS Office alkalmazások készségszintű ismerete Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete PLC és PC vezérelt gépek ismerete Jó problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: THYSSENKRUPP PRESTA HUNGARY KFT.>