ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

munkatársat keresünk oroszlányi partnercégünk részére

    Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk karbantartási osztály öntödei szervezetébe keresünk elektromos karbantartó munkatársat

Feladatok:

    • Gépeken, berendezéseken megelőző karbantartás végzése
    • Üzemzavar elhárítás, javítási és felújítási feladatok ellátása
    • Fejlesztési feladatok ellátása a támogató - mérnök, specialista - kollégák irányítása mellett
    • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása karbantartása
    • A fenti munkarend vállalása

Elvárások:

    • Erősáramú villamos ipari szakmunkás végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret

Előnyt jelent:

    • Minimum 2 év villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat
    • Gépész/hidraulikus/pneumatikus rendszerek ismerete
    • Telepkezelő II. tanfolyam, villamos ipari technikus végzettség
    •  Emelőgép-kezelői jogosítvány
    • PLC ismeretek (Siemens)
    •  Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit partnercégünk kínál:

    • Megszakítás nélküli - 12 órás egyenlőtlen munkaidő beosztás
    • Órabér tapasztalattól függően
    • 40%-os műszakpótlék
    • 10%-os folyamatpótlék
    • Cafeteria
    • Bejárás támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, küldje el önéletrajzát! Várjuk jelentkezését!