Howmet-Köfém Kft.(Székesfehérvár)

Elektromos karbantartó

A Howmet-Köfém Kft Keréktermékgyára autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeink vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.  Gyárunk gépparkját egyrészt prések, kemencék, robotok alkotják automatizált gyártási vonalba fűzve, valamint  esztergák, marók, felületkikészítés célgépei, robotok ugyancsak automatizált gyártási folyamatban.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettséged van
  • Gyártó környezetben szerezted tapasztalatod
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal dolgoztál már
  • Villamos rajz olvasási készséged van
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy
  • Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jártas vagy PLC hibakeresésben - Moeller, Omron, Siemens
  • Robotkezelés alapismeretekkel bírsz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

A 'jelentkezés' gombra való kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.