Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 50 gépből álló, PLC vezérlésű, pneumatikus működésű Klíma Kompresszor összeszerelő gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok

    Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
    Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Követelmények

    Minimum 3 éves PLC vezérlésű, pneumatikus működésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
    Elektromos rajzok magas szintű ismerete
    PC és MS Office alapismeretek
    Többműszakos munkarend vállalása
    Önálló munkavégzés
    Precizitás, pontosság
    Minőségtudatosság

Előnyök

    PLC programozási tapasztalat
    EPLAN program ismerete
    Allen Bradley ismerete
    ABB és KUKA robot ismeret
    Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

    Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
    Biztos háttérrel rendelkező munkahely
    Magasan képzett szakmai csapat
    Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
    Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát az alábbi címre a pozíció megnevezésével:

Hanon Systems Hungary Kft.

Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Hanon Systems Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó
  • Rövid pozíció név: Elektromos karbantartó
  • Hirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában
  • Elvárások: Minimum 3 éves PLC vezérlésű, pneumatikus működésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat Elektromos rajzok magas szintű ismerete PC és MS Office alapismeretek Többműszakos munkarend vállalása Önálló munkavégzés Precizitás, pontosság Minőségtudatosság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19