Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FEHRER HUNGARIA JÁRMŰIPARI KFT.

Elektromos karbantartó

Hirdetés szövege:

    Fehrer Hungaria Kft.

    Cégünk nemzetközileg ismert és elismert dinamikusan fejlődő autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok gyártása.

    Azonnali kezdéssel munkatársat keresünk Elektromos karbantartó munkakörbe.

    Feladatok:

    Gyártósor karbantartása, javítása, napi szintű felügyelete

    Kéziszerszámok javítása ellenőrzése

    Elektromos karbantartók szakmai támogatása, helyettesítése, elvégzett munkák dokumentálása

    Mechanikus karbantartók munkájának támogatása

    Együttműködés a kapcsolódó területekkel, ill. külföldi kollégákkal

    Elvárások:

    Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettség

    Multinacionális cégnél (lehetőleg autóipar) szerzett szakmai tapasztalat

    Többéves karbantartói gyakorlat

    S7 Siemens rendszerek ismerete

    Pontos, precíz munkavégzés

    Önállóság, határozottság

    Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség

    3 műszak vállalása

    Egyéb információ:

    Versenyképes bérezés (Célprémium, Mozgóbér)

    Családias légkör

    Buszjárat a környező településekről

    Munkavégzés helye: Mór, Ipartelep

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8060, MÓR IPARTELEP 0243/3.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos karbantartó
  • Rövid pozíció név: Elektromos karbantartó
  • Hirdető cég: FEHRER HUNGARIA JÁRMŰIPARI KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Mór
  • Feladatok: Fehrer Hungaria Kft.Cégünk nemzetközileg ismert és elismert dinamikusan fejlődő autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok gyártása.Azonnali kezdéssel munkatársat keresünk Elektromos karbantartó munkakörbe.Feladatok:Gyártósor karbantartása, javítása, napi szintű felügyeleteKéziszerszámok javítása ellenőrzéseElektromos karbantartók szakmai támogatása, helyettesítése, elvégzett munkák dokumentálásaMechanikus karbantartók munkájának támogatásaEgyüttműködés a kapcsolódó területekkel, ill. külföldi kollégákkalElvárások:Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettségMultinacionális cégnél (lehetőleg autóipar) szerzett szakmai tapasztalatTöbbéves karbantartói gyakorlatS7 Siemens rendszerek ismeretePontos, precíz munkavégzésÖnállóság, határozottságJó kapcsolattartó és kommunikációs készség3 műszak vállalásaEgyéb információ:Versenyképes bérezés (Célprémium, Mozgóbér)Családias légkörBuszjárat a környező településekrőlMunkavégzés helye: Mór, Ipartelep
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10