A Federal Mogul Hungary Kft a Tenneco csoport tagja, amely egy vezető nemzetközi autóipari beszállító. A cég Kunszigeten található leányvállalatának fő profilja a gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával, ezenkívül új termékportfólió keretében hővédő-pajzsok gyártása a gépjármű- és nehézgépjármű ipar részére. A vállalat folyamatosan törekszik a kiváló minőségre és a vevők elégedettségére, ezért termékei elősegítik a fejlett üzemanyag-gazdálkodást, a károsanyag kibocsátás csökkentését és a fokozott járműbiztonságot.

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • munkaasztalok építése
  • munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • villanyszerelő vagy villamosipari szakképesítés
  • karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • szakmai igényesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • német nyelv ismerete előny
  • hidraulikus, pneumatikus berendezések ismerete előnyt jelent
  • géplakatos feladatok ismerete előny
  • németországi kiküldetésben való részvétel

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes buszjárat (Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs irányból)
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kunsziget

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, kérjük, önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattitnva, vagy érdeklődjön a 96/552-656-os telefonszámon. A Federal-Mogul Powertrain sok sikert kíván pályázatához!