A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint a közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    Termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása

    Géppark karbantartása, megelőző karbantartások végzése, dokumentáció vezetése

    Új berendezések telepítésében való aktív részvétel

    Hiba és üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata, elhárítása

    Alkatrészek nyilvántartása

    Javítási és felújítási munkák elvégzése

    Alkatrészigény megállapítása, alkatrészek beszerzése

    Karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján

    Alkatrészek cseréje az előírások szerint

    Egyedi, speciális célgépek beállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú végzettség (gépésztechnikus /műszerész/ elektroműszerész/ karbantartó műszerész/ karbantartási technikus/ villanyszerelő)
    Gyártó üzem karbantartói részlegén szerzett tapasztalat

    Automata és gyártó gépek gyakorlati ismerete

    Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás, terhelhetőség Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Windows, Microsoft Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Ultrahangos és ellenállás hegesztés technika ismerete

    PLC ismeretek

Amit kínálunk:

    Nagyvállalati környezet

    Stabilitás

    Béren kívüli juttatások

    Változatos munka

    Folyamatos szakmai fejlődés

    Jó hangulatú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Selyem utca

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Pályázati anyagát a pozíció pontos megjelölésével várjuk.