Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk

Elektromos karbantartó

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 150 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk szorgalmas munkaerőt az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • A telephelyen lévő gyártó és kiszolgáló berendezések folyamatos ellenőrzése, meghibásodás esetén a helyben elvégezhető, szakszervizt nem igénylő hibák elhárítása.
  • Karbantartási ütemterv elkészítésében való részvétel.
  • Napi, havi és éves karbantartások elvégzése, ehhez szükséges eszközök, alkatrészek, segédanyagok felmérése, rendelés leadása a részlegvezető felé.
  • Üzemvitellel kapcsolatos javítások, szerelvényezések végrehajtásában való részvétel.
  • Csomagoló berendezéseken történő átállások, beállítások elvégzése az operátori személyzettel együtt.
  • A csomagolási művelethez szükséges előkészületekben történő részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő vagy egyéb szakirányú végzettség)
  • Pontos, precíz munkavégzés, munkájára igényes személyiség
  • Munkaszeretet, felelősségteljes gondolkodásmód
  • Csapatban együttműködő, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség

Előnyök:

  • Élelmiszer- és/vagy gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Releváns szakmai gyakorlat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Fix bejelentett bér
  • Műszakpótlék
  • Bónuszok
  • Kétműszakos munkarend
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkarend:

    Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:
    1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
    2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Kiegészítő információk:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szada, Ipari park út 10.

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!