BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat.

Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged!

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséghez a cég hozzájárul!!)

Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet.

Műszakok:
1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig,
2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig,
3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • Meghibásodások javítása,
  • Épületvillamossági karbantartás,
  • Gyártelep villamos hálózatának karbantartása,
  • Dokumentálás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő / erősáramú berendezésszerelő / egyéb erősáramú végzettség,
  • Min. 1 év tapasztalat erősáramú gépek karbantartásában / szerelésében,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett, korrekt bérezés,
  • Cafeteria, bejárástámogatás, céges mobiltelefon,
  • 13. havi fizetés, mozgóbér,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Pneumatika / hidraulika ismeretek,
  • Infrastruktúra berendezéseinek ismerete,
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Egyéb információ:

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!