WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Vas megyei dinamikusan fejlődő élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk Elektromos karbantartási csoportvezető pozícióba munkatársat.

Elektromos karbantartási csoportvezető (HW-4278)

Feladatok:

  • Karbantartó munkatársak koordinálása, szakmai szervezése
  • Karbantartási utasítások készítése
  • Karbantartások ellenőrzése és dokumentálása
  • Épületvillamossági feladatok ellátása, megfelelőségek biztosítása
  • Hibák gyors és szakszerű megszüntetése a termelő sorokon
  • A zökkenőmentes termelés biztosítása, együttműködés a részlegvezetőkkel
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel
  • Auditokban való részvétel
  • Műszaki fejlesztések

  • Elektronikai vagy elektromos középfokú végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat üzemi karbantartás területén
  • Villamos kapcsolási rajzok olvasása, rajzolása
  • Épületvillamossági ismeretek
  • Vezérléstechnikában szerzett tapasztalat
  • Jó irányító készség vagy vezetői tapasztalat
  • Előny:
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Folyamatosan fejlődő vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye