Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Elektromos Karbantartás Vezető

pozícióba újonnan épülő gyártóegységbe.

Cégjellemzők:

Karbantartási területen dolgozik a gyártásban, de új kihívásokat keres? Szívesen kamatoztatná szaktudását és rátermettségét egy gyártócég magyarországi indulásánál? Ez a lehetőség Önnek szól!
Partnerünk 1970 óta működő indiai gyártócég. Világszerte 18 gyártóhelyszínen több mint 6500 munkavállalót foglalkoztatnak. Termékeiket 75 országba exportálják jelenleg is sikeresen. Fő profiljuk műszaki textíliák, speciális vegyi- és műanyag termékek, csomagolóanyagok előállítása.
Vegye kézbe Ön a Magyarországon elinduló gyártási folyamatok beüzemelését és karbantartását! Itt Ön alakítja ki saját folyamatait egy hosszútávú karrierlehetőségben, ahol előrelépési lehetőségek is biztosítottak, Jelentkezzen!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Karbantartó csoport napi munkájának koordinálása és irányítása
  • Termelő gépek elektromos meghibásodása esetén részvétel a hibakeresésben és elhárításban
  • Gépgyártó cégekkel való együttműködés
  • TMK programok és képzési tervek összeállítása
  • Karbantartási programok végrehajtásának felügyelete
  • Új termelő berendezések beüzemelésében való részvétel,
  • Alkatrészbeszerzés folyamatában való közreműködés
  • Javaslattétel a műszaki megoldások fejlesztésére
  • ISO dokumentumok elkészítése és naprakészen tartása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat gyártási területen, kifejezetten gyártóberendezések karbantartásában
  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szinten kell használni a nyelvet)
  • Alapfokú ISO szabványismeretek
  • Határozott és magabiztos fellépés
  • Jó szervezőkészség, önálló és strukturált gondolkodásmód

Előnyök:

  • IT-s affinitás, gyártógépek szoftverénél, fejlesztésükben szerzett tapasztalat
  • 3 évnél több karbantartási területen megszerzett szakmai tapasztalat
  • Magasabb fokú minőségügyi ismeretek (ISO Szabványok)

Munkavégzés helye:

Jászfényszaru

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Lakhatási támogatás
  • Stabil és világszerte eredményes, magasszínvonalú vállalati háttér
  • Részt vehet a gyártás kialakítási folyamataiban az első munkavállalók között
  • Gyors előrelépési lehetőség biztosított

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Jászfényszaru (Budapestről 60 km-re, Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven Darai Dóra várja, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhet el.

Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal telefonon: 06-30-557-3215-ös elérhetőségen!