• Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

  • Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

    Elektromos gépkarbantartó (erősáramú területre)

    Feladatok:

    • A gépek- és berendezések elektromos szerelési munkálatai.
    • A gépek szabványos üzembe helyezésében való részvétel.
    • Gép-, berendezés meghibásodás okainak feltárása, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások megelőzése.
    • Gépek-, berendezések preventív karbantartása a mechanikai karbantartókkal együttműködésben.
    • Gépek üzemeltetése során felmerülő problémák megoldása és elemzése.
    • Ellenőrzi és felügyeli a külsős vállalkozók munkáját, szükség esetén segíti őket.
    • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, Kaizen, stb.).
    • Műszaki feladatok dokumentálása papíron és számítógépes rendszerben.

    Elvárások:

    • Minimum középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség,
    • Legalább 1-2 éves gyártási területen szerzett karbantartóik tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
    • Felhasználószintű számítógépes ismeretek.

    Előny:

    • SMD- és beültető gépek ismerete,
    • Jeladók, érzékelők, motorvezérlők ismerete.
    • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések ismerete, valamint ezek kezelésében karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet,
    • Versenyképes bérezési- és juttatási csomag,
    • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Fiatalos és agilis csapat,
    • Hosszú távú munkalehetőség,
    • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2119 Pécel, Határ út 4.

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát.