Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szabadics Közmű- és Mélyépítő ZRT. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat.
(www.szabadics.hu)

Elektromos építésvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek teljes körű megvalósítása során az elektromos szakterület koordinálása, alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki ütemtervének elkészítése - elektromos szakterületre vonatkozóan - és nyomon követése
  • Megbízóval történő folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Piacképes épületvillamossági vállalkozási ajánlatok határidőre történő elkészítése;
  • Műszaki tartalom és a megrendelői igények koordinálása;
  • Műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)
  • Szakirányú (villamosmérnöki) egyetemi/főiskolai végzettség
  • Elkötelezettség a szakma és a vállalkozási tevékenység mellett;
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkában való aktív részvétel;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes önéletrajzokat a hirdetés megjelenésétől számított két héten belül várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Elektromos építésvezető
  • Rövid pozíció név: Elektromos építésvezető
  • Hirdető cég: SZABADICS Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Projektek teljes körű megvalósítása során az elektromos szakterület koordinálása, alvállalkozók igénybevételével A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően Projektek műszaki ütemtervének elkészítése - elektromos szakterületre vonatkozóan - és nyomon követése Megbízóval történő folyamatos kapcsolattartás Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés Piacképes épületvillamossági vállalkozási ajánlatok határidőre történő elkészítése; Műszaki tartalom és a megrendelői igények koordinálása; Műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása; Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel
  • Elvárások: Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É) Szakirányú (villamosmérnöki) egyetemi/főiskolai végzettség Elkötelezettség a szakma és a vállalkozási tevékenység mellett; Pontos, megbízható, önálló munkavégzés; Csapatmunkában való aktív részvétel; B kategóriás jogosítvány Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-06-27
Állás, munka még: SZABADICS Zrt.>