Beauty-Med-Technologies Kft.
  • A Beauty Med Group a legnagyobb európai cégcsoport, melynek több, mint 10 év tapasztalata van a legmagasabb színvonalú esztétikai és orvosi berendezések forgalmazásában. Irodáink Csehországtól kezdve Szlovákián, Magyarországon, Románián át egészen Bulgáriáig több száz vezető dermatológiai klinikával, orvosokkal, palsztikai sebészekkel működik együtt. Exkluzív forgalmazói vagyunk lézeres berendezéseknek, alakformáló és bőr fiatalító készülékeknek, melyek a szektor top márkái közé tartoznak. Az orvosi szektornak ez a szelete jelenleg a leggyorsabban fejlődő ágazat világszerte.Különösen közeli kapcsolatot ápolunk ügyfeleinkkel, üzleti konzultációkkal segítjük őket, képzéseket szervezünk, innovatív berendezésekkel ismertetjük meg őket.https://beauty-med.eu

    Büszkék vagyunk jól szervezett és kreatív csapattagjainkra és szakembereinkre.Gyors növekedésünk eredményeként keresünk most pozitív szemléletű, mosolygós kollégát "Elektromos berendezés karbantartó" pozícióba.

  • Elektromos berendezés karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Berendezések teljes szervíze, karbantartása
      • Berendezések helyszínen elvégezhető
      • Garanciális meghibásodás esetén beszállítóinkkal vonatkozó technika egyeztetés
      • Céges autók állapotának figyelése, szervízperiódusok követése
      • Részvétel a cégen keresztül: minden célra és összehangolt és berendezés kiszállítását külföldi vagy Magyar címekre (Bulgária, Szlovákia, Románia, Izreal, Hollandia, Anglia, Spanyolország, USA, Ausztrália)
      • Ügyfeleink fogyóeszköz rendeléseinek fogása, teljesítése
      • Iroda fogyóeszközeinek raktárkészletét karbantartja

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség
      • 1 év releváns tapasztalat
      • Folyékony angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány
      • Számítógép felhasználói szintű ismerete
      • Jó kapcsolatteremtő képesség
      • Szeresse munkaját, legyen energikus

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Aki szeretne velünk dolgozni, annak egy következő ajánlása BEAUTY-MED TECHNOLOGIES Kft:
      • Lehetőség professzionális fejlődésre, hordozóépítés egy dinamikus, innovatív cégben
      • Rendszeres képzések
      • A hirdetések készen állnak a játékra
      • Céges autot hatástalanításra

    Amit kínálunk:

      Ez a hirdetés és a BEAUTY-MED TECHNOLOGIES Kft.
      • Motiváló bérezés
      • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
      • Kiváló munkakörülmények dinamikus környezetben egy hitelességesen növekvő cégben
      • Jó teamszellem
      • Betanítás és különböző berendezéseink ismeretébe
      • Képzések Europa-szerte

      • Teljes munkaidős foglalkoztatás
      • Változatos, érdekes projektekben való részvétel
      • Évente több nyilvános külföldi út (csapátpítő képzés, rendezvények, ügyfelek látogatása)
      • Írjon angol nyelvet
      • Fiatal, pozitív nemzetközi csapatszellem

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1118 Budapest, Dayka Gábor utca 3.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Angol nyelvű, fényképes önéletrajz.