Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese elektrikus munkatársunkként!

Elektrikus

Ön az ideális jelölt ha:

  • erősáramú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • gépek, berendezések szerelésében szerzett tapasztalatot
  • elektromos rajzolvasási tudással rendelkezik
  • önállóság és precizitás jellemzi

Előnyt jelent:

  • elektromos motorokkal, szivattyúkkal kapcsolatos szerelési tapasztalatot szerzett
  • elektrikusi végzettsége van (10 kV-ig)
  • foglalkozott már PLC kezeléssel, karbantartással

Feladatai lesznek:

  • felügyeli és üzemelteti a szennyvíztisztító telep elektromos berendezéseit (szivattyú, motor, kapcsolószekrény)
  • elvégzi a műszakvezető által kiadott üzemeltetői feladatokat
  • biztonságosan üzemelteti a telepet e a technológiai, üzemeltetési, munkavédelmi, rendészeti és minőségirányítási utasítások alapján
  • részt vesz telepbejárásokon, bejárási jegyzőkönyvet tölt ki
  • felügyeli és kezeli az irányítástechnikai rendszert (SCADA)
  • elvégzi a a szennyvízkezelési folyamatokhoz kapcsolódó méréseket és vizsgálatokat
  • ad hoc elektromos hibajavítási feladatokat lát el
  • jelentési kötelezettsége van a felettesek részére, műszaknaplót vezet
  • elvégzi a műszak átadását, átvételét

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelme lesz
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • kedvezményes munkásszállás lehetőség

Munkarend:

  • műszakos

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület Nagy-Duna sor 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!