Keressük új kollégánkat, aki szaktudásával, hozzáállásával hozzájárul cégünk sikereihez!

Elektrikus - Energiaellátási rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Az energia üzemek folyamatos energiaellátásának a biztosítása, azok karbantartási és projekt munkáiban aktív részvétel
  • Az energiaszolgáltatási technológiákban az előírt minőségi paraméterek, standardok betartása, betartatása
  • Az energia elszámolási műszerek leolvasása és az adatok rögzítése az adott műszakban
  • Kapcsolás a vállalat 10 kV -os és 0, 4kV -os berendezésein munkautasítás szerint
  • Hűtőberendezések, sűrített levegő hálózat, gőz- és kondenzrendszerek, valamint a fűtési hálózat illetve vízhálózat és a biológiai szennyvíz kezelő technológia kezelésének jogosultsága munkautasítás szerint, társüzemek területén egyeztetve a terület vezetőjével (betanítás után)
  • Az Irányítási Rendszerek ( ISO 9002 - Minőségügyi, ISO 14001 - Környezetvédelmi, ISO 22000 HACCP, és az OHSAS ) kapcsán adódó feladatok teljesítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Érettségi
  • Villanyszerelői szakképzettség
  • Villamosműkezelői II bizonyítvány
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Energiaszolgáltatási szakismeretek (anyagok, folyamatok, technológia)
  • Környezet- és munkavédelmi normák ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszakos munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hűtőgépkezelő végzettség
  • Kazánkezelő végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés, kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jól teljesítő kollégák esetében támogatott képzési lehetőségek!
  • Tapasztalt vezetők mentori attitűddel
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Jó munkahelyi légkör, összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1106 Jászberényi út 7-11.

A lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud jelentkezni!