Elektrikus

    Csatlakozz hozzánk
    A Budapest Airport Műszaki központja Elektrikus munkakörbe várja jövendő kollégáját, 12 órás folyama-tos műszakbeosztásba. Egy összetartó csapat részként, különleges környezetben végezhető, izgalmas terepmunka vár Rád, ha hozzánk jelentkezel!

    Ilyenek vagyunk mi:
    A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, 2018-ban az utasforgalom megközelítette a 15 milliót, ami azt jelenti, hogy egy év alatt közel másfélszer annyi ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A bud:plus fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban a vállalatnál, fejlesztjük a terminált, gyorsabbá és kényelmesebbé tesszük a repülős utazást!

    Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek! Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Feladatok:

  • részvétel az alábbi rendszerek, berendezések üzemeltetésében, ellenőrzésében és karbantartásában:G67+G71,
  • a repülőtér területén található 10 és 0,4kV-os elektromos hálózat üzemeltetése, ellenőrzése és karbantartása,
  • tartalék energiarendszerek, dízelgenerátorok (indítása, felügyelete),
  • szünetmentes hálózatok,
  • térvilágítás energiaellátása,
  • fénytechnikai energiaellátás,
  • liftek, mozgólépcsők,
  • egyéb repülésbiztonsággal összefüggő berendezések,
  • 10 és 0,4kV-os elektromos rendszerek kapcsolási terveinek készítése, kapcsolások elvégzése,
  • üzemzavar esetén a munkafelügyelet és/vagy hibaelhárítás az elektromos rendszereken.

Elvárások:

  • középfokú erősáramú (villanyszerelői) végzettség, valamint villamos alállomás kezelői vizsga,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • repülőtéri helyismeret előny,
  • 12 órás műszakokban, folyamatos munkarend vállalása.

Ez vár Rád nálunk:

  • különleges, nemzetközi munkakörnyezet,
  • összetartó csapat,
  • kihívást jelentő, változatos projektek,
  • fejlődési lehetőség.

A leendő munkahelyed:

    A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a XVIII. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.