Elektromágneses szimuláció gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 800 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

A Jaguar Land Rover az autóipari kutatások és fejlesztések legnagyobb egyesült királyságbeli befektetője. Multinacionális nagyvállalatként, az innovatív technológiai fejlesztéseket az évszázados hagyományokkal rendelkező brit szakértelemmel ötvözi. Célja, hogy ügyfeleit ösztönözve, lelkesítve, ihletett nyújtson számukra a világ bármely pontján.

Electromagnetic Simulation gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Hatékony, széleskörűen használható kód írása
  • Elméleti megközelítés numerikus módszerekkel történő megvalósítása
  • Módszerek tesztelése, a fennálló hibáik meghatározása és javítása
  • Meglévő módszerek által megvalósított eljárások hatékonyságának javítása
  • Megvalósítandó eljárásokra vonatkozó kérelmek értékelése és rangsorolása
  • Követelmények értelmezése és műszaki megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony mérnöki területen
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Elektromágneses terek modellezés alapjainak ismerete
  • Python és VBA programnyelvek alapszintű ismerete
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hétfőtől péntekig rugalmasan, előre egyeztetett időpontban

Amit kínálunk

  • Br. 1800 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Modern iroda
  • Próbaidő után heti 1-2 nap home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.