Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

elasticsearch junior rendszergazda

Főbb feladatok

  • Elasticsearch clusterek üzemeltetésében szerzett 1-2 éves tapasztala
  • Alapvető Lohstash/Kibana konfigurálási ismeretek
  • Linux felhasználói ismeretek:
  • Bash shell ismerete
  • Rendszer és alkalmazás logok elemzésének képessége
  • Alapszintű teljesítmény problémák azonosítása
  • MSSQL alapismeretek , AlvaysOn, Backup
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • xml/json adatcsere szabványok alapszintű ismerete
  • Secutity/Performance monitoringban szerzett jártasság

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jártasság shell scriptek írásában
  • Redis fejlesztői/üzemeltetői ismeretek
  • RabbitMq üzemeltetési tapasztalat
  • Elasticsearch DSL ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.