PANKOTAY GÁBOR E.V. - Sarki Fűszeres élelmiszerbolt

Eladói állás élelmiszerboltba

Főbb feladatok, munkák:

15 éve működő debreceni Privát élelmiszer boltba felveszünk gyakorlattal rendelkező, elsősorban debreceni, jó teherbírású, munkájára igényes, megbízható eladót hosszú távra. Munkakör: pénztárgép kezelése, számítógép használata, áruátvétel, árufeltöltés. Munkabeosztás: 1 nap munka, 1 nap szabad. Jelentkezni személyesen lehet, időpont egyeztetés után. Dinamikusan növekvő bérezés. Fényképes önéletrajz szükséges.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Eladói munkakörben megszerzett gyakorlati tapasztalat, minimum1 év.
-Számítógép alapszintű ismerete
-Pénztárgép használatának ismerete
-Jó komunikációs képesség
-Megfelelő állóképesség, teherbírás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Debreceni lakóhellyel rendelkező
-Több év bolti gyakorlat
-Vevőorientált, jó beszédkészség

Amit kínálunk:

15 éve működő élelmiszerboltunkban versenyképes kezdőfizetés után dinamikusan és gyorsan növekvő fizetés várja. 1 év ledolgozott idő után nettó 220e. Ft. fizetést is elérhet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

180.000 - 230.000 Ft

Munkavégzés helye:

4032 Debrecen, Jerikó utca 25.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.