Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Borkutime Óraszaküzlet / WATCH STORE Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Eladó

munkatársat keres.
Óraszaküzleti eladókat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlók igényeinek felmérése, hiteles tájékoztatás és szakszerű tanácsadás a választáshoz,
  • az áru folyamatos kezelése, áruátvétel,
  • rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • pozitív, vevőközpontú fellépés és gondolkodásmód,
  • nyitott, kommunikatív személyiség és tárgyalókészség,
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés,
  • ápolt megjelenés, barátságos fellépés,
  • proaktív személyiség,
  • affinitás az értékesítés iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki cikkek területén értékesítésében szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • szakmai ismeretek elsajátításához tanfolyamot biztosítunk
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés
  • tartalmas feladatkör, önálló munkavégzés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • kulturált munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

    Budapest: Westend City Center, Duna Plaza, Pólus Center, Köki Terminal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó
  • Hirdető cég: WATCH STORE Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: vásárlók igényeinek felmérése, hiteles tájékoztatás és szakszerű tanácsadás a választáshoz, az áru folyamatos kezelése, áruátvétel, rend és tisztaság fenntartása
  • Elvárások: középfokú végzettség, pozitív, vevőközpontú fellépés és gondolkodásmód, nyitott, kommunikatív személyiség és tárgyalókészség, önálló, precíz, megbízható munkavégzés, ápolt megjelenés, barátságos fellépés, proaktív személyiség, affinitás az értékesítés iránt
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-03
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1