Terrakotta Kereskedelmi KFT. (TERRAKOTTA KFT.)

Eladó

Hirdetés szövege:

    A Terrakotta Csempecentrum békéscsabai üzletébe keresünk értékesítő kollégát. A Terrakotta Csempeventrum több mint 20 éve meghatározó burkolat és fürdőszobai felszerelések nagy- és kiskereskedése. Cégünk stabilan működik, biztos háttérrel folyamatosan növekszik.

    Te lehetsz a hiányzó láncszem, ha:
    Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés iránt
    Szeretsz a vásárlókkal kommunikálni
    Pozitív és segítőkész a személyiséged
    Szorgalmasan és felelősségteljesen látod el munkádat
    Érdekelnek az aktuális lakberendezési trendek
    Van szakmai tapasztalatod a burkolólapok területén.

    Feladatok:
    Vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.
    Csempe és szaniter vevőorientált értékesítése.
    Közreműködés a leltározásban

    Elvárások:
    Szakmai tapasztalatod a burkolólapok területén!
    Alapfokú számítógépes felhasználói ismeretek
    Kapcsolatteremtő készség
    Megbízhatóság, önállóság
    Pontosság, felelősségtudat
    Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség.

    Előny:
    Értékesítendő termékcsoport ismerete
    Hasonló területen szerzett tapasztalat
    Szakmai tapasztalatod a burkolólapok területén.

    Amit kínálunk:
    Versenyképes fizetés
    Stabil hosszútávú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Bartók Béla út 46.