Pécs Árkád Üzletközpontban található Tchibo üzletünkbe keresünk

ELADÓKAT

rész- és teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Tchibo vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Kávékészítés és süteménykínálatunk értékesítése
  • Pénztárgép kezelése
  • Folyamatos árurendezés, töltés központi szabályok alapján

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Vevőorientáltság
  • Elkötelezettség az értékesítés iránt
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása
  • Magabiztos kommunikáció
  • Megbízhatóság
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Kávé iránti vonzalom előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet, stabil háttér
  • Fix havi alapbér és teljesítményfüggő bónusz rendszer
  • Vonzó juttatások, dolgozói kedvezmények
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
  • Lendületes munkahelyi légkör, jó hangulat
  • Frekventált budapesti munkavégzési helyek (MOM Park, Mammut, Corvin Pláza, Westend, Árkád Üzletközpont)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál egy sikeres csapathoz és hosszú távú, folyamatos munkalehetőséget keresel, akkor jelentkezz hozzánk magyar nyelvű önéletrajzoddal. Pályázatodban kérjük jelöld meg, hogy rész vagy teljes munkaidőben szeretnél dolgozni.

Pályázatodban kérjük jelöld meg, hogy rész vagy teljes munkaidőben szeretnél dolgozni.

Lábléc szöveg

Pályázati anyagod hirdetésre történő megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy személyes adataidat a Tchibo Budapest Kft. a kiválasztási folyamat során kezelje.