Budapesti plázákban található Tchibo üzletünkbe keresünk

ELADÓKAT

rész- és teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Tchibo vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Kávékészítés és süteménykínálatunk értékesítése
  • Pénztárgép kezelése
  • Folyamatos árurendezés, töltés központi szabályok alapján

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Vevőorientáltság
  • Elkötelezettség az értékesítés iránt
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása
  • Magabiztos kommunikáció
  • Megbízhatóság
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Kávé iránti vonzalom előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet, stabil háttér
  • Fix havi alapbér és teljesítményfüggő bónusz rendszer
  • Vonzó juttatások, dolgozói kedvezmények
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
  • Lendületes munkahelyi légkör, jó hangulat
  • Frekventált budapesti munkavégzési helyek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál egy sikeres csapathoz és hosszú távú, folyamatos munkalehetőséget keresel, akkor jelentkezz hozzánk magyar nyelvű önéletrajzoddal.