IVPONT 2002 Kft.

Eladó-tanácsadó

Hirdetés szövege:

    Győri üzletünkbe eladó-tanácsadó kollégát keresünk.

    Főbb feladatok: vevők kiszolgálása és kapcsolattartás ,megrendelések felvétele,számlázás,ajánlatok elkészítése,pénztár kezelése, új termékek bemutatása.

    Elvárások: középfokú végzettség, műszaki szerszám kereskedelmi gyakorlat,önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség,B jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes gyakorlat, dinamikus-kreatív személyiség.

    Műszerész vagy villanyszerelő ill. technikusi végzettség előny !

    Amit kínálunk: hosszútávú munkalehetőség,egyműszakos munkarend, versenyképes jövedelem, később üzletvezetői pozíció lehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

9023 Győr, Fehérvári út 13.