Hervis Sport Kft.

Eladó - szervizes

Hatalmas sportszer-, sportcipő- és sportruházat választék, rendkívül előnyös szolgáltatások, szakképzett eladók, ez a: HERVIS. Szenvedélyünk a sport és a mozgás, mindemellett szentül hisszük, hogy a csapatban rejlik az erő.
Keressük motivált, lelkes és fejlődni vágyó új kollégánkat.
Lehet, hogy Te vagy az? Jelentkezz még ma, hogy kiderüljön!
Hervis – Mozdulj meg!
KECSKEMÉT - Malom Központ

Főbb feladatok, munkák:

  • Kerékpárok összeszerelése és szervizelése
  • Tanácsadás és értékesítés
  • Beékező áruk feldolgozása és kihelyezése
  • Napi rutin feladatok közé tartozik az áruház rendben tartása is

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felelősségteljesen végzed a munkád
  • teljesítményorientált és terhelhető vagy
  • érdeklődsz a sport iránt
  • jellemző rád a gyakorlatorientáltság
  • társaságkedvelő és CSAPATJÁTÉKOS vagy
  • nyitottan állsz a kerékpárok és sífelszerelések összeszereléséhez
  • önálló munkavégzésre alkalmasnak érzed magad

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabilitás
  • Szakmai tréningek
  • Személyzeti vásárlási kedvezmények
  • Bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Korona utca 2.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod!