A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője.

Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk. Minden munkatársunk azon fáradozik, hogy nap mint nap élménnyé varázsolják minden hozzánk betérő vevő vásárlását.

Pályázatot írunk ki teljes és rész munkaidős állás betöltésére

Eladó-szépségtanácsadó

Veszprém, Budapest

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiak jellemzőek rád:

  • ápolt megjelenés
  • barátságos és vevőorientált fellépés
  • érdeklődés a szépségipar iránt
  • szakmai elkötelezettség és tanulási hajlandóság
  • felelősségteljes és lelkiismeretes munkavégzés
  • igényes, pontos és alapos munkavégzés
  • pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • áruátvétel és a termékek kipakolása az üzletben
  • az üzlet mindennapi feladatainak ellátásában való részvétel

Tőlünk ezt várhatod:

  • versenyképes teljesen bejelentett jövedelem
  • teljesítményfüggő bónusz rendszer
  • cafeteria juttatás
  • előrelépési lehetőség
  • komoly kereskedelmi szaktudást és szakmai ismereteket tanítunk neked
  • nagyszerű légkör egy motivált csapatban
  • rugalmas, nyitott vezetőség

Nagy előnyt jelent:

  • van kereskedelmi tapasztalatod
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást