OBI Hungary Retail Kft.
Csatlakozz hozzánk

Eladó - Székesfehérvár

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    székesfehérvári áruházunkba

    lakás, műszaki és építő osztályra

    Eladó

    munkatársat keresünk!

    Feladatok:

    • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számára
    • pontos igényfelmérés
    • szakszerű értékesítés
    • rendelések kezelése
    • az áruház feltöltöttségének biztosítása

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • vevőközpontú gondolkodás
    • segítőkész, dinamikus és csapatjátékos személyiség

    Előny:

    • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
    • targoncavezetői jogosítvány

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
    • folyamatos továbbképzési lehetőségek
    • versenyképes, kiszámítható bérezés + juttatások (havi prémium, karácsonyi jutalom, cafeteria)
    • dolgozói vásárlói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Budai út 41.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.