Eladó-szaktanácsadó

Feladatok:

    Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.200 áruházat működtet több mint 58 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.

    Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

    Ha az eladás Neked mást is jelent, mint árufeltöltést, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat a budaörsi áruházunkba, a fent megnevezett munkakörbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Az ideális jelentkező szeret eladni,
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó,
  • sport ismeretekkel rendelkezik,
  • nagy munkabírású,
  • teljesítményorientált,
  • önálló és rugalmas,
  • szeret sportolni,
  • igazi csapatjátékos.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • német és /vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • teljesítményarányos prémiumrendszer
  • éves jutalom
  • SZÉP kártya
  • utazási költségtámogatás
  • előrelépési lehetőségek
  • szakmai képzések és sportprogramok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi utca 5.