Cégünk exkluzív divatmárkák képviselője a magyar, szlovák és cseh piacon. Célunk, hogy vásárlóinkat inspiráljuk, kényeztessük, kellő energiával töltsük fel, önbizalmat adjunk.

Tesszük mindezt 3 országban, 8 márkával már több, mint 100 üzletben. Magyarországon 1999 óta tevékenykedünk, jelenleg a GANT, La Martina és Karl Lagerfeld márkák szerelmeseinek kedvezve.

Eladó – Shop Assistant

Főbb feladataid:

    Szeretnénk neked megmutatni a márkaboltjainkban lévő összes munkafolyamatot, azaz:
    • Betekintést nyerhetsz az árukészlet megrendelésébe, átvételébe és az eladásra történő előkészítésébe is
    • Részt vehetsz az üzlet belső arculatának kialakításában és megtapasztalhatod ennek hatását az eladásokra
    • Megtanítunk arra, hogyan teremts kapcsolatot a vásárlókkal, hogy hatékonyan tudj számukra ajánlani
    • Kipróbálhatod, milyen csapatban dolgozni a közös célok elérése érdekében

Te vagy a legideálisabb csapattag, ha:

    • Érdekel a divat és a stílus
    • Meg szeretnéd ismerni a kereskedelem világát
    • Szívesen beszélgetsz a vásárlókkal, hogy személyre szabottan tudj ajánlani
    • Szeretsz csapatban dolgozni
    • Társalgási szinten beszélsz angolul
    • Van legalább 1 éves gyakorlatod a ruházati eladásban
    • Középiskolai végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk neked:

    • Belépési bónusz bruttó 90.000 Ft
    • Figyelemre méltó, teljesen bejelentett fizetés
    • Negyedéves bónuszok
    • Cafeteria
    • Jelentős dolgozói vásárlási kedvezmény
    • Vidékről történő bejárás esetén bérlettámogatás
    • Ingyenes dolgozói járat Kelenföldről
    • Folyamatos fejlesztő tréningek egész évben
    • Lehetőség, hogy GANT márkájú termékekben dolgozz
    • Egy prémium kategóriájú, elit márka képviselője leszel
    • Családias munkahelyi légkör
    • Közös lazítás a céges rendezvényeken

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy