ROBOTEX Kft.
  • robotex weboldalon tájékozódhat cégünkről.
  • Munkatársat keresünk

    ELADÓ

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Robotex Kft.
      keres munkatársat
      Bolti eladó
      munkakörbe.
      Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni, nyitott vagy, precíz, pontos munkavégzés jellemez?
      Lehet, hogy Téged keresünk!
      Eladó munkatársat szeretnénk találni.

      Munkavégzés helye: XIII. kerületi szaküzlet
      Munkavégzés ideje: H-P: 8:00-16:00.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Minimális végzettség: érettségi vizsga
      Ideális jelöltünk:
      • kitűnően kommunikál írásban és szóban egyaránt,
      • pontos, precíz munkájában, igényes környezetére,
      • jó modorú, kedves, udvarias, megbízható és becsületes,
      • szívesen tárgyal telefonon, tartja a kapcsolatot ügyfeleinkkel,
      • több dologra egyszerre képes figyelni,
      • szeret önállóan és csapatban is dolgozni.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előny lehet:
      • kereskedelmi végzettség
      • angol vagy német nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

      • korrekt bérezés,
      • BKV bérlet
      • hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1138 Budapest, Tomori köz 13.

    Jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában cégünk megadott e-mail címére kérjük. Állásinterjúra kérjük megtekintésre behozni az oktatási intézményekben szerzett bizonyítványokat.