LPP Hungary Kft.
Csatlakozz hozzánk

Eladó (RESERVED - Váci utca)

pozícióba!

Feladatok:

    ELADÓ munkatársunkat keressük a Váci utcában található RESERVED üzletünkbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Téged keresünk, ha:

    • Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy
    • Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül
    • Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát
    • Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy
    • Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Amit kínálunk:

    Lehetőségeink:

    • Heti 20, 30 vagy 40 órás munkavégzés
    • Versenyképes jövedelem
    • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatás
    • 3 hónap után fix havi bónusz
    • Forgalom utáni bónusz
    • 25%-os vásárlási kedvezmény
    • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052 Budapest