Eladó-raktáros (M5 bevezető)

Munkatársat keresünk eladó munkakörbe, az M5 bevezetőjénél található áruházunkba!

Főbb feladatok:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • az áruk átvétele, előkészítése, kihelyezése és tárolása,
  • raktárkezelési feladatok,
  • termék- és magas szintű eladási- technikai ismeretek megszerzése,
  • Brendon Family-kártya előnyeinek ismertetése,
  • vásárlók ösztönzése a törzsvásárlói tagságra.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiegyensúlyozottság, türelmesség, udvariasság,
  • férfiak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Garantált bruttó 344.000 Ft, lehetséges pótlékok,
  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél,
  • barátságos, nyugodt, kiegyensúlyozott légkör,
  • kedvezményes vásárlási lehetőség,
  • egy cég, ahol érvényesül az emberközpontúság,
  • előre kiszámítható, tervezhető havi beosztás (hétvégi munkavégzésre is számítani kell beosztás alapján),
  • teljesen bejelentett jövedelem,
  • H-V: 10.00-19.00 közötti nyitva tartás,
  • minimális rendkívüli munkavégzés, többletidő lecsúsztatható,
  • valós 8 órás munkavégzés,
  • csapatmunka, remek közösség, tanulási lehetőség, szakeladóvá válás.

  • Budapest, az M5 bevezetőjénél (az Obi mellett, a Buy-Way bevásárlóparkban – XXIII., Bevásárló u. 4.,)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1231 Budapest, Bevásárló u. 4.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.