Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Eladó - raktáros - Hódmezővásárhely

Hajlandó vagy akár nagyobb erőfeszítésre a kimagasló eredmény érdekében?
Gyors tempójú környezetben, változatos feladatokkal szeretsz dolgozni?
Felvillanyoz a csapatmunka? Akkor valószínüleg Te vagy az, akit keresünk.

Te hozod az elkötelezettségedet és...

  • értékesíteni szeretnél
  • számodra a vásárló az első és felejthetetlen élményt szeretnél nyújtani nekik
  • keményen dolgozol és aktív tagja vagy a csapatnak
  • fejlődni szeretnél egy pörgős és dinamikus környezetben
  • megvan benned a belső motiváció és ambíció, hogy karriert építs a JYSK-nél

Mi adjuk a lehetőségeket és...

  • versenyképes bónuszt a nagyszerű értékesítésért és eredményekért
  • szakmailag fejlődhetsz az első osztályú gyakorlati oktatások által
  • alkalmad lesz versenyeken részt venni, nyerni és megünnepelni a legkiemelkedőbb teljesítményt
  • a skandináv vállalati kultúrát
  • Levi’s munkanadrágot ha azt választod
  • 20% dolgozói kedvezményt minden JYSK termékre
  • ha vannak vezetői ambícióid, a későbbiek során csatlakozhatsz gyakornoki programjainkhoz

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely

Kíváncsivá tettünk?

Küldd el jelentkezésedet a ‘Jelentkezés’ gombra kattintva.

A JYSK CSOPORT skandináv gyökerekkel rendelkezik: első üzlete Dániában nyílt meg 1979-ben. Ma több mint 2200 áruháza és 19000 alkalmazottja van 43 országban. Németországban és Ausztriában Dänisches Bettenlager az áruházak neve – a világ többi részén pedig JYSK. A JYSK CSOPORT célja, hogy a világ minden pontján jelen legyen, egy jó ajánlatot kínálva mindenkinek. A JYSK CSOPORT alapítója és tulajdonosa Lars Larsen, aki a Bolia.com, az IDEmobler, az ILVA és még néhány más vállalat tulajdonosa is. A LARS LARSEN CSOPORT éves forgalma 3,1 milliárd euró

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó - raktáros - Hódmezővásárhely
  • Hirdető cég: JYSK Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Hódmezővásárhely
  • Feladatok: értékesíteni szeretnél számodra a vásárló az első és felejthetetlen élményt szeretnél nyújtani nekik keményen dolgozol és aktív tagja vagy a csapatnak fejlődni szeretnél egy pörgős és dinamikus környezetben megvan benned a belső motiváció és ambíció, hogy karriert építs a JYSK-nél
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: JYSK Kft.>