Ha fontos számodra a rugalmasság és megbízható munkahelyet szeretnél, csatlakozz a CCC csapatához!

Eladó

Mit várnak majd Tőled?

  • eladói és ügyfélkezelési tapasztalat
  • felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • pozitív személyiség
  • nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • az aktuális divattrendek iránti érdeklődés

Mik lesznek a feladataid?

  • a vásárlók kiszolgálása
  • az értékesítések számának növelése
  • az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal
  • az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben
  • a CCC üzletlánc arculatának gondozása
  • aktív részvétel egy hatékony csapat létrehozásában

Miért lesz jó döntés számodra?

  • mert hosszú távra tervezünk Veled
  • mert egy szuper csapat tagja lehetsz
  • mert részt vehetsz belső képzéseinken és lehetőséged van előrébb lépni a ranglétrán
  • mert rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz
  • mert alapbéred mellett cafeteriára, dolgozói kedvezményre és forgalom alapú bónuszra is számíthatsz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest