• A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 29 éve van jelen a magyar élelmiszer-kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.
  • Veszprémi SPAR szupermarketünkbe keresünk új kollégákat, az alábbi pozícióba:
  • Eladó- Pénztáros (Veszprém)

    Feladatok:

      • A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
      • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
      • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
      • Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
      • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél
      • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
      • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
      • Szívesen és jól kommunikálsz

    Amit kínálunk:

      • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
      • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
      • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
      • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.