TisztaZöld Kft.

Munkatársat keresünk

Eladó-Pénztáros

pozícióba.

Magyar tulajdonú, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő, országos lefedettségű zöldterület-karbantartó, kertépítő és hóeltakarítással foglalkozó vállalkozás PÉNZTÁROST keres, kertépítő és téli síkosság-mentesítő anyagok kereskedelmi üzletágára (Budaörsi telephely).

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyors, precíz kasszakezelés,
  • Készpénzes ki és befizetések kezelése,
  • Bankkártyás befizetések kezelése,
  • Online pénztárgép használat,
  • Webshop és készletnyilvántartó kezelése,
  • Árukészlet átvétele, kihelyezése,
  • Számlák kiállítása,
  • Vásárlók barátságos, pontos és szakszerű kiszolgálása,
  • Személyes és telefonos tájékoztatás vásárlóink számára,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • A termék szakszerű visszavételezése,
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szívesen dolgozol csapatban,
  • Jól bírod a fizikai megterhelést,
  • Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed,
  • Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent,
  • Online pénztárgép használati ismerete,
  • Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 2-5 év pénztárosi tapasztalat,
  • Tanulási és beilleszkedési képesség,
  • Szakmai igényesség,
  • A betanítási folyamatot követően önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés,
  • Felelősségtudat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Webshop és készletnyilvántartó kezelése.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkahely,
  • Jó csapat, családias légkör,
  • Versenyképes fizetés,
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony,
  • + hétvégi munkavégzési lehetőség, szombatonként 09:00 - 13:00 óra között          (4 óra).

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

201.600 - 234.000 Ft

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kamaraerdei út 10.

Jelentkezésre kizárólag fényképes önéletrajzzal, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!