Eladó-pénztáros

Hirdetés szövege:

    Számos új fejlesztésen dolgozunk, ezért keresünk SPAR üzleteinkbe kollégákat, az alábbi pozícióba:

    Eladó, pénztáros

    Az alábbi feladatok várnak Rád:

    • A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
    • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
    • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
    • Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
    • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

    Légy családias közösségünk tagja, ha:

    • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél
    • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
    • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
    • Szívesen és jól kommunikálsz

    Munkatársaink visszajelzései alapján:

    • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
    • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
    • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
    • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1212 Budapest, Görgey Artúr tér