SIÓMENTE KERESKEDŐHÁZ Zrt.
  • Több mint 15 éve piacon lévő, a régió legjelentősebb nagykereskedéseként ismert vállalkozás Pécs, Légszeszgyár utcai raktárába

  • Munkatársat keresünk

    Eladó, pénztáros

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Viszonteladó és magánvásárló partnerek számláinak összeállítása, fokozottan védett árukkal történő közvetlen kiszolgálása. Számlabefizetések kezelése, pénztárvezetés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • logikus gondolkodásmód
      • magas kommunikációs készség
      • számitógépen végzett munka szeretete
      • A feladatok elvégzéséhez elengedhetetlen a csapatban való munkavégzés képessége

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • Kapcsolatrendszer
      • Áruismeret
      • Nagyobb összegű készpénz és bankkártya forgalomban való jártasság

    Amit kínálunk:

      Amennyiben korrekt feltételek között, egy fiatal csapat megbecsült tagjaként szeretnél dolgozni, köztünk a helyed.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Számlázó, Pénztáros
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7622 Pécs, Légszeszgyár utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!