Csatlakozz a PEPCO csapatához!

ELADÓ-PÉNZTÁROS

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • több hónapos professzionális betanítási programot
  • belső előrelépési lehetőséget
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt

Főbb feladatok:

  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele
  • a termékek kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • gyors és pontos pénztári munka
  • az üzletlánc arculatának, értékeinek gondozása
  • aktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapat életében

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal
  • barátságos, készséges vagy
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
  • szívesen dolgozol emberek között

Munkavégzési hely:

    Ajka, Balatonboglár, Bicske, Budaörs, Budapest I. III. IV. V. VII. VIII. IX. X. XI. XIII. XV. XVII. XVIII. XIX. Csorna, Debrecen, Dunakeszi, Eger, Gyál, Győr, Hatvan, Kapuvár, Kiskunfélegyháza, Maglód, Mezőtúr, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nagykáta, Nagykanizsa, Pécs, Sopron, Százhalombatta, Székesfehérvár, Szombathely, Tapolca, Tököl, Ózd, Vecsés, Veresegyház, Veszprém.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Somogy megye, Veszprém megye, Zala megye

Ne habozz, jelentkezz csapatunkba még ma!
Jelentkezésedet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva 2019.10.02-ig.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.