Érdeklik Önt a kereskedelmi folyamatok? Szívesen dolgozna a lakóhelye közelében egy jó csapatban? Hosszú távon tervez és szeretne fejlődni?

Csatlakozzon hozzánk

Eladó-pénztáros

pozícióba a békéscsabai, mezőberényi és gyulai üzletünkben!

Az Ön feladatai:

  • A vásárlók segítőkész kiszolgálása
  • Pénztári munka
  • Helyben sütött pékáru sütés
  • Áruk folyamatos feltöltése
  • Göngyölegek kezelése
  • Az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása

Az Ön profilja:

  • Vevőközpontúság
  • Pontos és alapos munkavégzés
  • Állóképesség

Amit kínálunk Önnek:

  • Heti 20 órás műszakban bruttó 138.000 Ft kezdő fizetés
  • Heti 30 órás műszakban bruttó 200.000 Ft kezdő fizetés
  • Heti 40 órás műszakban bruttó 256.000 Ft kezdő fizetés
  • Hűségjutalom az első 6 hónapra összesen bruttó 90.000 Ft
  • Próbaidő után nettó 14.000 Ft értékben SZÉP kártya havonta, teljes munkaidő esetén
  • Teljesítményösztönző prémiumok havonta és negyedévente
  • Bérpótlékok: műszakpótlék +30%, vasárnapi pótlék +50%
  • Egyéb juttatások és kedvezmények (mobil szolgáltatás, kedvezményes sportolás)
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Minden új munkatársunk munkáját egy belépési programmal segítjük, hogy könnyen és gyorsan megtanulja a folyamatokat és beilleszkedjen csapatunkba! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Legyes részese a sikerünknek!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Békéscsaba, Mezőberény, Gyula

LEGYEN TAGJA A CSAPATUNKNAK:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.